flameless Led string светлина со фото клип, да Создадете спомени фото клип за свадба годишнината/ Божиќ/соба декорација
Ново

flameless Led string светлина со фото клип, да Создадете спомени фото клип за свадба годишнината/ Божиќ/соба

DEN 393.00
DEN 393.12

Залиха


Декларираните карактеристики

боја:
1M 10 Led клипови, 2M 20 Led клипови, 3M 30 Led клипови, 4M 40 led клипови
Повод:
Денот на мајката,ноќта на Вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Куќа се Движи,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Пензионирање,Децата Ден,Годишнина,Денот на Таткото,Назад На Училиште,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Божиќ
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
20160924-А2
is_customized:
Yes
Бренд Име:
surmaye
Led боја:
топло бела
клипови количина:
10/20/30/40 компјутери опција
Led string светлина должина :
1/2/3/4 М опција
Тип На Батерија:
3x AA

Поврзани производи