ФОТО: Сите позираат фамилијарно, а сопругата на Даниел Кајмакоски по гаќички!

2571

Популарниот Даниел Кајмакоски на Инстаграм објави семејна фотографија со сопругата и синчето, под која напиша: „Нема ништо поубаво од тоа да се будиме вака“.

Во опуштено издание во кревет тие се фотографирале како заедно се будат наутро, но еден детаљ боде очи, а тоа го забележаа и неговите следбеници.

Сопругата на Даниел се фотографирала по гаќички, па така некои од обожавателите му порачаа дека можело барем да го исече тој дел.