Frap Бања Миксер 40cm нерѓосувачки челик долг нос штекер месинг туш тапа F2213
Ново

Frap Бања Миксер 40cm нерѓосувачки челик долг нос штекер месинг туш тапа F2213

DEN 1805.00
DEN 3282.24

Залиха

-Ве молиме проверете предмети кога се доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш.00
/парче US $ 29.02
/set US $ 19.90
/парче US $ 19. (Ако сте од Русија, ве Молиме оставете ги вашите име и презиме. Превозот : -ве Молиме да обрнете повеќе внимание на вашата цел адреса која МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. -За нашите клиенти од Бразил : ако изберете било курир, ве молиме оставете го вашиот даночен број, така што се осигураме дека нашиот испорака нормално.00
/set US $ 27. Тоа е многу важно) -Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по уплатата.05
/set US $ 25.80
/парче US $ 26. -Купувачи сноси одговорност за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има).
5910287316170335 F35 Серија Хром Бања Прибор US $ 17. Гаранција : -1 години производство гаранција; -Неисправни проблем е да се поднесе во рок од 7 работни дена по производ е дадено; -Превозот на штета мора да се поднесе во рок од 5 работни дена по производ е доставен. -Превозот ќе биде низ целиот свет преку Epacket/Кина пост воздух mail/UPS/FEDEX/DHL/ЕМС.81
/set US $ 28. -Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе се вратам на вас порано. Повратни информации : -Било повратни информации од вас ќе биде многу ценета.00
/set US $ 23. -Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay. Контакт со нас на : -Ако сакате да се одржи голема цел за промет на големо, ве молиме да бидат слободни да контакт.32
/set US $ 19. -Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест. -Ако треба да нарачате повеќе објекти, сака да ги споделите со нас на прво место. Ние ќе се направи потврдување и испраќање сте нов.

Декларираните карактеристики

Површина По Завршувањето:
Хром
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Површински Третман:
Полиран
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Број На Модел На:
F2213
Бренд Име:
FRAP
Функција:
Ладна и Топла
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Големина:
301-400mm
Стил:
Класичен
Вентил Core Материјал:
ЈО
Тело Материјал:
Дувачкиот
штекер цевка:
Нерѓосувачки Челик
туш главата:
ABS
црево:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Бања & Туш Чешми, Бања Чешми
Бања & Туш Тапа Тип:
Изложени Туш Чешми
Изложени Туш Тапа Функција:
Без Лизгачот На Лентата За
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид

Поврзани производи