FrSky Taranis X9E Лизгачи Taranis Радио X9E Делови
Ново

FrSky Taranis X9E Лизгачи Taranis Радио X9E Делови

DEN 540.96

Залиха

Fr Sky Taranis X9 E Лизгачи Taranis Радио X9 E Делови
Спецификација :
Количина : 1 сет Опис : Brand Name : Fr Sky Точка Име : X9 E Лизгачи
Пакетот вклучува :
2 x Лизгачот
Gallary Слика :
Испорака Детална :
1.Ве молиме потврдете ја вашата адреса внимателно откако ќе се направи ти ред.Ние ќе ја испрати на производи за да можете
одеднаш на уплата
Контакт со НАС на :
Ние нудиме 24 часа услуги на клиентите на седмицата како и часа на сабота (освен за големи празници). Ние веруваме во точноста на услугата на купувачи,и би сакал да се направи сè за да ги задоволиме нашите клиенти. Ако имате било какви проблеми,коментар или сугестија, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите претставник. ADD : Changan Таун, Dong Guan Сити, Провинцијата Guang Dong, Кина Телефон : 0086-769-85077880 0086-769-85077029
Повратни информации :
1. Ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите за да се успее. Затоа вашата повратна информација е extremetly важно за нас.Ве молиме да оставите добар фидбек до нас ако не сте задоволни со нашата стока и услуга
2. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора ,и ќе се потрудиме да ги реши проблемите.
3.Испратете ни пред тргнување било негативни повратни информации или отворање спор на сајтот.Ние ќе ви помогнеме да го реши проблемот.

Декларираните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Материјал:
Композитен Материјал
РК Делови и Accs:
Предаватели
Број На Производ:
FS04100005+FS04100006

Поврзани производи