FSYLX 10x автомобил h7 led светлата носителот приклучок за ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ 5 Стариот Jetta h7 led сијалица клип retainer адаптер држачот за ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ 5
Ново

FSYLX 10x автомобил h7 led светлата носителот приклучок за ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ 5 Стариот Jetta h7 led сијалица

DEN 1339.20

Залиха

10pc h7 led сијалица клип retainer адаптер држачот за "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ 5 автомобил h7 led светлата headlamp носителот приклучок за "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ 5 Стариот Jetta опис на H7 led светлата сијалица клип грло : 1. Компатибилен : ОЕМ/LED/led светлата сијалица штекер H7 2. Напон : DC12 V 3. Керамички Plug отпорни на топлина 4. За Замена/ Продолжување цел 5. Висок квалитет на бакар жица/Високо Отпорни на Топлина 6. Лесна инсталација, Нема механичар е потребно,Може да се користи за да се создаде екстра лесно штекер Објект доаѓа во различни бои во зависност од акциите. Fitment на H7 led светлата сијалица клип грло : Одговара за голф 5 стариот jetta (сите h7 led светлата сијалица) Пакет : 10pcs H7 led светлата сијалица клип приклучок за голф 5
Белешки : руската купувачи ве молиме да ни даде полно име (да содржи : име второто име и трето име) ви Благодариме
Плаќање :
Aliexpress препорачуваме Кредитна Картичка, Moneybookers, Банкарски Трансфер, дебитни картички, T/T, Western Union, итн, кои ќе бидат 100% безбеден за вас и нашата фабрика.
Превозот
Сите наши парцели се испраќаат преку Регистрирани Воздухопловната од хонгконг пост рок од 2-7 дена (не вклучувајќи ги и викендите и празниците) по исплата.
Цитирано време на испорака : 15 до 25 работни дена
Увоз доход и должност се одговорни од страна на купувачот.
ако треба DHL,EMS,UPS-от,Fed Ex,итн. ве молиме контактирајте со нас со aliexpress гласник
Услови За Продажба
Сите точка носи 12 месеци гаранција.
Целосна наплата или замена ќе биде дозволено доколку постои БИЛО каков проблем со него.
Ќе се бара да бродот назад објектот пред целосна наплата или замена е издадена.
Повратни информации
Кога ќе ја прими стоката, ве молиме да го потврдите на Aliexpress. Ние го цениме ПОЗИТИВНИ повратни информации од вас.
Ви благодариме за вашата шопинг и поддршка !

Декларираните карактеристики

Објектот Висина:
h7 led headlight BULB holder adapter clips for VW GOLF5,Old Jetta h7
Објектот Должина:
h7 led headlight BULB holder adapter clips for GOLF5,Old Jetta h7
Другиот Дел Број:
h7 led светлата СИЈАЛИЦАТА во држачот адаптер клипови за ФОЛКСВАГЕН GOLF5,Стари Jetta h7
Бренд Име:
FSYLX
Погоден За Ламбата:
Фарови
Специјални Функции:
за ФОЛКСВАГЕН GOLF5,Стари Jetta h7 led светлата сијалица адаптер
Објектот Тежина:
0.01
Објектот Ширина:
for VW GOLF5,Old Jetta h7
Материјал Тип:
ABS
Производителот Дел Број:
h7 led светлата за фолксваген голф 5
Име На Модел:
автомобил h7 led светлата за голф 5 стариот jetta
h7 led сијалица модел:
сите h7 автомобил led светлата фан fanless
Автомобил модел:
за голф 5 стариот jetta
сијалица модел:
h7

Поврзани производи