Галакси Маглина Месечината Стакло Тока Кожа Хривнија Шарм Накит рачно изработени DIY Multilayer Кожни Нараквици за Жените Подарок
Ново

Галакси Маглина Месечината Стакло Тока Кожа Хривнија Шарм Накит рачно изработени DIY Multilayer Кожни Нараквици

DEN 108.00

Залиха

Ние само го продаде висок квалитет на производот, Сите ние сме Пет ѕвездички повратни информации Продавница! Купи со доверба! Детали 1. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. 2. Материјал : Алуминиум,Стакло,кожа 3. Боја : црна 4. Должина : 20+7 cm / 7.87+2.75 инчи 5. стакло Дијаметар : 1.8 cm / 0.7 инчен Пакет Содржина Пакет : 1*Нараквица во одлична состојба, купи со доверба! Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
XUSHUI XJ
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
Чипка-Up
Стил:
Панк
Материјал:
кожа
Поставување Тип:
Тензија Планината
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
XL1913
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден

Поврзани производи