Гаранција на Оригинални висока qulity филм заштитник мала камера на Предната Камера/cam со Сензор Flex Кабел Лента за iPhone 5c
Ново

Гаранција на Оригинални висока qulity филм заштитник мала камера на Предната Камера/cam со Сензор Flex

DEN 99.00
DEN 105.12

Залиха


Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите. Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи. Корисниците се одговорни за враќање превозот цена. Ние брод на адресата која е предвидено од страна Aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точен и ажуриран. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата
производи и услуги. Општо земено, земјите како што се Русија, Бразил ќе потрае подолго за да добиете пакет. Предмети ќе биде транспортирана со следење на број со 2-3 работни дена по вашата исплата расчисти на Aliexpress. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни
повратни информации. Следново е
проценето време на испорака за различни превозот методи. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните грешки и недостиг на количеството кога сте на шопинг со нас. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти. Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот. Ние ќе ви обезбедиме со ажурирани превозот цена по вашето барање.
Препорачана пошта : околу 10-30 дена.
DHL, UPS-от, EMS и FEDEX : за 3-7 работни дена. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој и
мерач на тоа како ние се прави. Бидејќи на различни
осветленоста, сликите се само за информација, да ги преземе практичност како стандард. Повратни информации е со појадок за шампион.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка. Вашето задоволство е наша извршување! Ние ќе се потрудиме да обезбеди дополнителни услуги до вас.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
OMEVE

Поврзани производи