Газела Топла Новите Природни Drusy Onxy Carnelian Pendant Позлатен Риба Коска Форма На Камења Regalite Камен Приврзоци Кука Жените Ѓердан
Ново

Газела Топла Новите Природни Drusy Onxy Carnelian Pendant Позлатен Риба Коска Форма На Камења Regalite Камен

DEN 576.00
DEN 719.52

Залиха


Камен Големина : 56mm*30мм*8мм
Боја : Како На Сликата Шоу
Материјал : Природни Ахат
Тежина : 5 PCS/50 G
MOQ : 5 PCS
1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10мм

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
KM00500
Материјал:
Ахат
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
Период Tracker
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Бренд Име:
Газела
Метали Тип:
Platinum Позлатен

Поврзани производи