GDLYL Нова Безжична Bluetooth Слушалки Спорт Работи Слушалки Метал Магнетни Стерео Слушалки Бас Earbuds Слободни раце слушалки Со Микрофон
Ново

GDLYL Нова Безжична Bluetooth Слушалки Спорт Работи Слушалки Метал Магнетни Стерео Слушалки Бас Earbuds Слободни

DEN 648.00
DEN 831.36

Залиха

Веднаш пристапите до вашите Слушалки во секое време без да пребарувате вашите џебови. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Изгледа кул, како и! Карактеристики : Bluetooth 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.1 зголемува животниот Век на Батеријата драматично додека им се овозможи да патуваат повеќе од кога било досега. Ние само брод да се потврди цел адреси. МАГНЕТНО - Лесно stow вашиот Earbuds со носење на нив околу вашиот врат. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.GDLYL Спортски Безжична Bluetooth Слушалки V4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. На earbuds се направени од Воздухопловството Одделение Алуминиум-Магнезиум-Легура која не додадете тежина. Тоа значи поголема бас, полесни од воздухот treble, и совршен телефонски повик јасност во СЕКОЕ време. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

Декларираните карактеристики

Линија Должина:
0.6 M
Функција:
За Мобилен Телефон,HiFi Слушалки,За iPod,Спорт
Поддршка СТАН:
No
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Број На Модел На:
D9
комуникација:
Безжичната
Поддршка Apt-x:
No
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Приклучок Тип:
USB
Активен Бучава Отказ:
Yes
Чувствителност:
103±3dB
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Водоотпорен:
No
Бренд Име:
GDLYL
Vocalism Принцип:
Динамичен
Безжичен:
Yes
Конектори:
USB
Со Микрофон:
Yes
Контрола На Копчето:
Yes
Отпорот:
32Ω
Стил:
уво кука
Безжична Тип:
Bluetooth
Карактеристики:
Метална Магнетна Слушалки

Поврзани производи