Гем е Балет 11.4 Кт Природни Iolite Сини Мистика Кварц скапоцен камен Прстен, Обетки Постави Цврсти 925 Фунта Сребрен Накит Сет За Жени
Ново

Гем е Балет 11.4 Кт Природни Iolite Сини Мистика Кварц скапоцен камен Прстен, Обетки Постави Цврсти 925 Фунта

DEN 1785.00
DEN 2975.52

Залиха

Guss Можеби Ќе Сакате

Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Геометриски
Сертификат Број:
Никој
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Главниот Камен:
Кварц
Бренд Име:
ГЕМ Е БАЛЕТ
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Тренди
is_customized:
No
Број На Модел На:
A4064-E3-Р-MQI
Накит Сетови Тип:
Earring/Прстен
Главниот Камен:
Мистик Кварц - Iolite Сина Боја
Стил:
Тренди/гроздобер/класичен
Тип:
Скапоцен Камен Прстени
Страна Камен:
CZ
Повод:
Ангажирање/свадбена/партија/Годишнината
Пакување:
Со подарок кутија
оригиналниот:
Guangdong,Кина
Is_customized:
Yes
Главниот Камен Големина:
11*11mm /10*10мм
Полица Број:
1AB1

Поврзани производи