Германски јазик За HP Павилјон 14-n 14-n200 14-n003la 14-n009la 14-n013la MP-13M56LA-698 PK1314C2A24 757922-161 лаптоп Тастатура
Ново

Германски јазик За HP Павилјон 14-n 14-n200 14-n003la 14-n009la 14-n013la MP-13M56LA-698 PK1314C2A24 757922-161

DEN 844.00
DEN 888.00

Залиха


Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници). Ако треба да се промени адресата информации, ве молиме да ни даде порака. 2, Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока 3, транспорт преку e Packet, Ali Express Стандард Превозот, SF e Parcel, EMS, DHL, UPS-от, итн., купувачите можат да изберат свој соодветен режим на транспорт. Гаранција Опис : 1. Продавница продава стока тастатура, фан класа гарантен рок е три месеци, школка, екранот се вратило е кревка фигура без гарантен период. политика на враќање : 1, секое враќање на товарни генерирани од страна на купувачот да ја плати (на продавачот испраќа стоката предизвикана од враќање). 2, купувачи се врати да се зајакнат пакување за да се осигура дека врати стоката непроменети.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
сребро линк
Компатибилен Бренд:
HP/Compaq
Број На Модел На:
14-n 14-n200 14-n003la 14-n009la 14-n013la MP-13M56LA-698 PK1314C2A24
Стандард:
Германски

Поврзани производи