GK04 ДОПРЕТЕ Црна Тајланд Гума, Дрво, дрвена граѓа Cajon Тапан Castanet / Голема Кутија Тапан Придружник
Ново

GK04 ДОПРЕТЕ Црна Тајланд Гума, Дрво, дрвена граѓа Cajon Тапан Castanet / Голема Кутија Тапан Придружник

DEN 700.00
DEN 874.56

Залиха

Ние ќе им даде пет започнете повратни информации за секој убаво купувачот премногу.Ние не сме одговорни за доцнење causedby царинската управа,Увозните давачки,даноци, придонеси или други customscharges. Со лепенка на грб, таа се користи кога ударни инструменти, со чисти и сребрена на ѕвонење.Сите предмети има 1 година гаранција.АКО вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет, погодност за целта или натпревар на опис, може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени .Ние брод од страна на Кина пост,HKpost EMS,DHL,Fedex,според вашиот избор, кога прави нарачка . Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој кој има заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек. Можете да го направите уплатата за вашата нарачка од страна на Кредитна Картичка, Пари Booker, Пари Грам, Банката T/T, Western Union, итн.И ако ние се согласуваме да се врати парите е Aliexpress даде тоа за вас, премногу.
GECKO GK04 ДОПРЕТЕ Црна Тајланд Гума, Дрво, дрвена граѓа Cajon Кутија Тапан Придружник со Лепенка / Големи Cajon Тапан Castanet Бренд : GECKO Големина : 95x65 x22 mm Боја : Црна со метални Материјали : Гума дрво дрво и метал.НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 24-72 часа по исплата потврда освен празник.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт. Гаранција : 1.com, откако ќе ја прими стоката, Aliexpress.com ќе даде пари на нашата сметка .Ве молиме да ни ме преку "МОЈОТ ПОРАКИ" или "Прашајте го Продавачот Прашања" ако имате било какви прашања во врска со нашата оглас или вашето купување.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ НЕ ЌЕ ИЗДАНИЕ ШТО НАПЛАТА ИЛИ РЕ-ПОСТАВУВАЊЕ.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
GK04 ДОПРЕТЕ
Големина:
95*65mm

Поврзани производи