Глуждот Рака Високи Потпетици Жени Висока Пета Сандали Марија Janes Чевли Пумпи Жена Сандали Висок Квалитет Плус Големина 34 - 40 41 42 43
Ново

Глуждот Рака Високи Потпетици Жени Висока Пета Сандали Марија Janes Чевли Пумпи Жена Сандали Висок Квалитет

DEN 1084.00
DEN 1141.44

Залиха

Производи Детали Пета Висина : 6cm Платформа : cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел. потоа се избере правилната големина според нашите големина на табела. 2.Ако вашата нога има малку широк. вие треба да изберете една поголема големина. 3. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
]

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Бренд Име:
Секси MM
Пумпа Тип:
D'Orsay & Две-Парче
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пета Тип:
Плоштад пета
Горниот Материјал:
PU
Пети Форма:
Круг Пети
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
77MSHFL8612
Стил:
Моден
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Глуждот Рака
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи

Поврзани производи