Година Да Падне Нови Chinlon Ултра-Свилен Лицето Маска Leggings Им Помогнам На Нога Панталони Еластична Микро Притисок Висока Густина Leggings Жени
Ново

Година Да Падне Нови Chinlon Ултра-Свилен Лицето Маска Leggings Им Помогнам На Нога Панталони Еластична

DEN 408.00
DEN 479.52

Залиха


Купувачот Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
Меѓутоа,ќе ги сноси трошоците за враќање, освен ако објектот е спорно.
?За испорачување непречено и брзо, ние може да брод предмети преку други курир, одлуката на нас е финалето.
?Тоа ќе потрае 15-25 работни дена.
б)ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Ви благодариме!
Враќање земјите :
Ако објектот не е компатибилен или употребливи оштетен,ве молиме вратете го во рок од 7 дена.
?Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок.
Меѓународни Купувачи-Ве Молиме Имајте Во Предвид :
а)Увоз dutiesm даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија . За Египет, Јужна Америка и руски, тоа можеби се земе со 25-35 дена, дури и подолго, како на локалните Обичаи и Пост е време. Ви благодариме
Нешто не е во ред со објектот што сте го добиле, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние?ќе се обидеме потрудиме да се направи вашата шопинг искуство со нас добра. Благодарение толку многу за вашата купување !
Плаќање
1. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки . Ако имате било какви прашања, ве молиме прашајте!
Превозот и ракувањето со
Ние, исто така продаваат на други производи, ако треба други елементи, можете да пратите e-mail на нас, кажи ни производите информации (количина, бои и квалитетот на фотографијата ќе биде подобро).
Ве молиме e-mail на враќање адреса и детали за целосно враќање на средствата. оставајќи вашиот позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети доколку ставката што сте ја примиле е задоволувачки.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно, пред да се изврши плаќање.

Декларираните карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Помеша Ткаенина,Spandex
Дебелина:
Стандард
Половината Тип:
Средината
Должина:
Ankle-Length
Број На Модел На:
секси панталони
Ткаенина Тип:
Плетени
Големина:
one size (High elastic)
Материјал:
chinlon spandex
боја:
Црна, Голи
Дебелина:
Згусне
Style1:
зимски leggings
Стил:
Хулахопки

Поврзани производи