година Мода Пластични Чистење Ориз Грав Сито, Hands-free 19*12*16cm Бела Боја
Ново

година Мода Пластични Чистење Ориз Грав Сито, Hands-free 19*12*16cm Бела Боја

DEN 202.00
DEN 217.44

Залиха


Популарните Пластични Чистење Ориз Грав Сито, Hands-free
Боја : исто како на слика
Големина : 19*12*16cm
Спецификации : Ова ориз почиста може да се користи за миење ориз, соја, mungbean, грозје и така натаму. Тоа не може да се користи за миење на мали нешта. Кога го користите, да ги задржи на сад во рамнотежа.
Забелешка : Овој производ е изработен од пластика, па ги задржи подалеку од топлина со цел да не се направи тоа надвор од форма. Кога заврши користејќи го тоа, ве Молиме исушете со мека памучна крпа и го постави страна надолу.
Пакет Вклучувајќи : 1 X Чистење Ориз Грав Сито
Цел Известување За Испорака : 1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 24-72 часа по исплата потврда освен празник. 2.Ние брод од страна на Кина пост,EMS,според вашиот избор, кога прави нарачка. 3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот. 4.Ние не сме одговорни за застои предизвикани од страна на царината,Увозните давачки,даноци, придонеси или други customscharges. Гаранција : 1.Сите предмети има 1 година гаранција.Ако вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет,погодност за целта или одговара на описот. Може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени. 2.За погрешно-испраќаат предмети,ве молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја испорача corret предмети или да се вратат сите на вашата исплата. 3.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.

Декларираните карактеристики

Тип:
Colanders & Strainers
сертификација:
CIQ,ФДУ,CE / ЕУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
L0951
Метал Тип:
Други

Поврзани производи