година Нови Hindoo Накит,OHM Хинду Будистички АУМ НП Прстен Хиндуизмот Јога Индија Отворено Спорт Жени/Мажи Прстен Верски Симбол Накит
Ново

година Нови Hindoo Накит,OHM Хинду Будистички АУМ НП Прстен Хиндуизмот Јога Индија Отворено Спорт Жени/Мажи

DEN 94.56

Залиха


2016 година Нови Hindoo Накит,OHM Хинду Будистички АУМ НП Прстен Хиндуизмот Јога Индија Отворено Спорт Жени/Мажи Прстен Религиозни Симболи Накит
Точка Име : Ring
Пол : Жени/Мажи
Метал видови : Цинк Легура,Антички Сребрен Позлатен
Прстен Големини : 8,9,10
Прстен Видови : Свадба Бендови
Прстен Стилови : OHM Хинду Будистички АУМ НП Прстен
Пакет : OPP Пакување
Сите наши Објекти Поддршка Dropship ,ние може да Dropship вашата нарачка Директно на Клиентот и не се Исклучува Recipt/Фактура.Во САД,Ние се осигура вашата нарачка е испратена преку e Packet да на вашите Клиенти,Да го други Coutries,ние се осигура вашата нарачка е испратена преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail

Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
8, 9, 10
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
DCARZZ
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
сребрен прстен
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Геометриски
Повод:
Годишнина
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Функција:
Декоративни
Површината Ширина:
22mm
Точка име :
прстен
Пол:
жени/мажи
метал видови:
Цинк Легура,Антички Сребрен Позлатен
Прстен големини:
8,9,10
Прстен стилови:
Будистички Накит/Хиндуизмот Индискиот Прстен
Прилики:
Црквата,Партија,Годишнина,Подарете
Површината Ширина:
2,2 см
Прстен тип:
Свадба Бендови
Пакет:
opp пакување
Други:
Капка Превозот е во РЕД

Поврзани производи