година Нови Модни Топло Срце Pendant Ѓердан Светат во Темница Синџир Ѓердан
Ново

година Нови Модни Топло Срце Pendant Ѓердан Светат во Темница Синџир Ѓердан

DEN 457.00
DEN 571.20

Залиха


2016 година Нови Модни Топло Срце Pendant Ѓердан Светат во Темница Синџир Ѓердан
Предмет тип : Pendant ѓердан
Pendant големина : 1.06*1.18 инчи/2.7*3cm,Синџир должина : 18in
Материјал : цинк легура
Пол : Жените
Стил : Трендовски
Метод на Накит Одржување и Заштита
1). Ве молиме не го носат долго време. Треба да често го замени вашиот накит и да се избегне носење долго време, особено во жешките летни.
2). Ве молиме не допирајте со хемикалии; во спротивно, тоа ќе го направи ерозија на вашиот накит.
3). Ве молиме обидете се да не го допира водата, а не ја носат кога ќе капење и пливање. Инаку, сите овие се оштетени на вашиот накит, и ќе влијаат на нејзиниот сјај.
4). Често чистење е потребно. Ве молиме користете мека четка за да ги избрише површината на додаток за во автомобил и да ги отстранат своите површинските дамки.
Профил на компанијата
SENFAI е професионална накит производителот. Ние сме биле во накит поднесена преку 10 години. Сите наши производи се доведе-, никел и кадмиум-слободни. Згора на тоа, имаме одделот за развој што може да се создаде околу 100 нови стилови секој месец и производство на сопствени дизајни според клиенти дизајни или слики.
Имаме месечен капацитет од 300,000 накит предмети кои се прегледани од страна на нашите пет до шест КК за да се обезбеди висок квалитет на производите. Редовни наредби се, обично се спроведуваат во рок од 20 до 25 дена и се упатиле нарачки во 10 дена. Контактирајте не денес за повеќе информации.

Декларираните карактеристики

Главниот Камен Боја:
Зелена, Црвена, Сина, Розева, Портокалова
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
senfai
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Должина:
41+5cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Срцето
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
1.06*1.18 инчи/2.7*3cm
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
2016092705
Тип На Објект:
ѓердан
Материјал:
Цинк Легура
должина на ѓердан:
41+5cm
Pendant Големина:
1.06*1.18 инчи/2.7*3cm
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
превозот:
Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух истите да се Изречни или E-пакет
дизајн:
Моден
Олово Време:
5-7 дена
Наслов:
Топло Срце Pendant Ѓердан Светат во Темница Синџир Ѓердан

Поврзани производи