Година Нови Спортски Бренд Функција Мека Outsole Здив Танц Чевли Пракса Чевли Патики За Жена Модерен Танц Џез Чевли Попуст
Ново

Година Нови Спортски Бренд Функција Мека Outsole Здив Танц Чевли Пракса Чевли Патики За Жена Модерен Танц

DEN 864.00
DEN 1439.52

Залиха


ве молиме според вас нога должина(Пета до Пети) за да изберете големина. на нас големината само за референца. по големина ако се уште се збунети. слободно контактирајте со нас. Ве молиме имајте во предвид должината на insole не е еднаков на Пета до Пети (cm) Со разликата во мерниот метод,ве молиме оставете 1-2 cm во големина отстапување
САД 4.5 = Европската 35 = Пета до Пети(cm) 22.5 САД 5 = Европската 36 = Пета до Пети(cm) 23 САД 5.5 = Европската 37 = Пета до Пети(cm) 23.5 САД 6 = Европската 38 = Пета до Пети(cm) 24 САД 6.5 = Европската 39 = Пета до Пети(cm) 24.5 САД 7 = Европската 40 = Пета до Пети(cm) 25 САД 7.5 = Европската 41 = Пета до Пети(cm) Беа 25,5 САД 8 = Европската 42 = Пета до Пети(cm) 26

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
Пол:
Жените
Пета Висина:
Med (1 3/4 2 3/4)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Ширина:
Тесен(АА,N)
Датум На Издавање:
Summer2017
Insole Материјал:
ЕВА
Танц Чевли Тип:
танц патики
Број На Модел На:
Жена Модерен Танц Чевли
Затворање Тип:
Чипка-Up
Ниво На Пракса:
Почетник
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Пета Тип:
Плоштад пета
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Outsole Материјал:
Гума
Декорација:
Appliques
Бренд Име:
TESILIXIEZI

Поврзани производи