година Нови Универзален Полнач за Hitachi моќ алатка батеријата UC7SB UC7SD UC9SD UC12SD UC14SD UC14YFA UC18YG UC18YRL UC24YFA
Ново

година Нови Универзален Полнач за Hitachi моќ алатка батеријата UC7SB UC7SD UC9SD UC12SD UC14SD UC14YFA

DEN 2290.00
DEN 2544.00

Залиха

Универзален Полнач за Hitachi 7.2 V-18 V Ni-CD, Ni-МЗ Моќ алатка батеријата Модел : ГД-ХИТ-CH01 Карактеристики : 1. Повеќе апарат за полнење за на Ni-CD, Ni-МЗ батеријата. 2. Smart LED индикатор; 3. Автоматско полнење контрола : Пред-бесплатно, Константна Енергија, и Trickle Полнење 4. Изградена во коло заштита : во текот задолжен, со текот на топлина, краток спој, за да се осигура безбедноста. Спецификации : Влезен Напон : 110-240 V Излезен Напон : 7.2 V-18 V Излез Тековната : 1.5 Компатибилен со следните држачи модели : UC7 SB UC7 SD UC9 SD UC12 SD UC14 SD UC14 YFA UC18 YG UC18 YRL UC24 YFA Пакетот Вклучува 1*батерија полнач

Декларираните карактеристики

Чашката Стандард:
САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
Пакет:
Yes
екран:
No
Брзо полнење:
No
Тип:
Електричен
Број На Модел На:
ГД-ХИТ-CH01
Интелигентни Полнење:
Yes
Бренд Име:
DVISI
Употреба:
Стандардна Батерија
Батеријата Број:
1
Употреба:
Моќ алатка на Батерија

Поврзани производи