година Нови Висок Квалитет Ацетат Коса Рак Стегач за Коса Канџи Barrette Косата Клипови За Жени, Девојки Коса, Накит Додатоци (CY820032)
Ново

година Нови Висок Квалитет Ацетат Коса Рак Стегач за Коса Канџи Barrette Косата Клипови За Жени, Девојки

DEN 105.00
DEN 130.56

Залиха


Цел Value >$5 преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
Ако ја најдете производ големина несоодветни за вас, едноставно контактирајте не преку Трговија-менаџер или од Порака за размена на производот.2016 година Нови Висок Квалитет Ацетат Коса Рак Стегач за Коса Канџи Barrette Косата Клипови За Жени, Девојки Коса, Накит Додатоци (CY820032)
Боја На Разликата
Сликите на производите се на нашата веб страница се направени од вистински производ себе. ПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА :
Стандард на Услуги е Кина Пост Обичен Мал Пакет & Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
Големина Прашање
Ве молиме да се грижи за накит големина кога купувате од нашата продавница. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрален или негативен фидбек. Ние ќе ви обезбеди најдобра услуга.
Ако заменетата не е достапно, тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.
Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди. За било која причина не сте задоволни со предмети,Ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена. Ако објектот е дефектен, ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка. Вашето мислење е многу важен за нас и вашиот задоволителен е нашата цел. Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 3~5 работни дена од приемот расчисти исплата.
Цел Вредност Од 24 Земји Бесплатен Превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
Цел Value >$200 Бесплатен Превозот преку EMS, курирската служба DHL.
Ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот.
(Купувачот плаќа враќање поштарина)
1.
Бои и материјали може да изгледа различно, како резултат на различните екрани и сончева светлина.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Тип:
Губење На Канџи
Стил:
Тренди
Материјал:
Целулоза Ацетат
Обликотшема:
Месечината
Број На Модел На:
CY820032
Метали Тип:
Никој
Место на Потекло:
Гуангжу, Кина
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Топло Prompt:
Вистинската големина е како што е наведено фото САМО за референца
Состојба:
100% Сосема Нов
Подарок за:
Жени, Деца, Љубовници, Пријатели, Членови Од Семејството, Најдобрите Пријатели
Occassion:
Забава,Подароци,Ангажирање, Секојдневниот Живот...
Is_customized:
Yes
Тежина:
5.3g
големина на забелешка:
Прирачник за мерење на податоци, ве молиме да признаам 1-2mm грешки
товарни:
Бесплатен Превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус

Поврзани производи