Година Огради Чипка Лак За Коса Додатоци За Жени Headband,Еластична Бендови За Коса За Девојки Коса,Бендот Косата Се Украси За Деца
Ново

Година Огради Чипка Лак За Коса Додатоци За Жени Headband,Еластична Бендови За Коса За Девојки Коса,Бендот

DEN 18.24

Залиха

Совети : Затоа што имаат голем број на производ во боја, па ние ќе случаен испратите различни бои

Декларираните карактеристики

Големина:
1 PCS Random Color
Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
Brennan Рони
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик,Памук Мешавини,Полиестер
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Број На Модел На:
TS135
Шаблон Тип:
Paisley

Поврзани производи