година Топла Продажба Зима Прекрасна Топка Бебе Капи Деца Earflap Капи Џеб Капи Уво Заштитник за Момче и Девојки Капи за 1-3Yrs
Ново

година Топла Продажба Зима Прекрасна Топка Бебе Капи Деца Earflap Капи Џеб Капи Уво Заштитник за Момче

DEN 335.00
DEN 360.00

Залиха


http : //www.aliexpress.com/store/818024
2016 година Топла Продажба Зима Прекрасна Топка Бебе Капи Деца Earflap Капи Џеб Капи Уво Заштитник за Момче и Девојки Капи за 1-3 Yrs Бои : како на сликата Материјал : polyster+памук Возраст : 1-3 Yrs Бебе Деца Шапка обемот : 48-50cm (2-3 cm отстапување постои поради различни мерење начин) Тежина : app 100g Пакет, вклучувајќи : 1 компјутер шапка

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Самоубиец Капи
Шаблон Тип:
Шарени
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Унисекс
Материјал:
Памук,Полиестер
Број На Модел На:
RY20

Поврзани производи