Голема големина 34-43 Нова Рунда Пети Тока Чизми за Жени Секси Глуждот Чизми Мода високи Потпетици топло Зима Пролет, Есен Секојдневен Чевли 926
Ново

Голема големина 34-43 Нова Рунда Пети Тока Чизми за Жени Секси Глуждот Чизми Мода високи Потпетици топло Зима

DEN 496.00
DEN 528.00

Залиха


ако сакате мали димензии, ве молиме, напишете марка да ми на цел, како што ни 3 големина, како во големина листа , воопшто не имаат 3 големина во aliexpress правила, благодарам,

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Сезоната:
Зима
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
3-5cm
Вратило Материјал:
PU
Подигнете Тип:
Чизми За Снег
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Бренд Име:
BLXQPYT
Моден Елемент:
Платформа
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пета Тип:
Плоштад пета
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пети Форма:
Круг Пети
Insole Материјал:
TPR
Подигнете Висина:
Глуждот
Број На Модел На:
MLE-926
Outsole Материјал:
TPR
Шаблон Тип:
Крпеница
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Декорација:
Tassel
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Кожа Стил:
Nubuck Кожа
Пол:
Жените

Поврзани производи