Голема Големина 38-48 Кожа Мода Фустан Чевли Мажите Секојдневен Brogue Чевли Мажите Чипка-Up Дизајнер Луксузен Бренд Оформена Свадба Канцеларија Чевли
Ново

Голема Големина 38-48 Кожа Мода Фустан Чевли Мажите Секојдневен Brogue Чевли Мажите Чипка-Up Дизајнер Луксузен

DEN 1373.00
DEN 2049.12

Залиха

НИ 6.5=EUR 38=НОГА ДОЛЖИНА 24 CM
НИ 7=39 EUR=НОГА ДОЛЖИНА 24.5 CM
НИ 7.5=ЕУР 40=НОГА ДОЛЖИНА 25 CM
НИ 8=ЕВРА 41=НОГА ДОЛЖИНА БЕА 25,5 СМ
НИ 8.5=ЕВРА 42=НОГА ДОЛЖИНА 26 CM
НИ 9=ЕВРА 43=НОГА ДОЛЖИНА 26.5 CM
НИ 9.5=ЕВРА 44=НОГА ДОЛЖИНА 27 CM
US10=ЕУР 45=НОГА ДОЛЖИНА 27.5 CM
US10.5=ЕВРА 46=НОГА ДОЛЖИНА 28 CM
US11=ЕВРА 47=НОГА ДОЛЖИНА 28.5 CM
US11.5=ЕВРА 48=НОГА ДОЛЖИНА 29 CM

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5
Бренд Име:
Yomior
Горниот Материјал:
Сплит Кожа
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Број На Модел На:
L6854
Сезоната:
Пролет/Есен
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Тип:
Brogue Чевли
Одделот За Името:
Возрасни

Поврзани производи