Голема Персонализирана Гроздобер Круг Рака Фан Справи со 3d Печатење на Традиционални Занаетчиски Фан Декоративни Дами Кинески Свила Танцување Фанови 10pcs/
Ново

Голема Персонализирана Гроздобер Круг Рака Фан Справи со 3d Печатење на Традиционални Занаетчиски Фан Декоративни

DEN 2102.40

Залиха

Врежан lacquerware Занаети
14.
Објаснување
1. Cloisonne Накит
8. Стакло Увеселителен парк, placemat
13. Занает мажите Фанови жените Фан
3. Ткаенина Занаети
Итн итн. Камерата случај кеси
9. Лаптоп компјутер торба
15.Cloisonne Топката Пен
10. шише вино покрие кеси
13. Бизнис картичка Кутија Дневник лаптоп
Занаети од традиционалната Кинеска култура Директориум
1.
За продавачот
Ние сме свила преработка и маркетинг на традиционалната Кинеска култура занаетчиски претпријатија Свила производи вклучуваат :
1. Паричникот чанта
5. Кадифен Панда Серија клучни прстен, мобилен телефон ремени& Шарм , Влечки, Ракавици, итн
6.
Режимот на транспорт >=50pcs Слободни ЕМС express, време : 8 - 10days. Хартија-сечење, Фенер
13. Извезена Handkerchief
19. Не грижете се. мажите Марами жените Шамија
17. Ние кога пратката, ќе ја испита производ на квалитетот; Има прашање товар, ние не ќе ви даде
3. Децата свила облека , капи
16. складирање Бонбони кутии
14. Silks Огледало
10. Чевли кеси
3. Чанти
6. перници Маска
11. Влечки
12. Табела тркачи маса крпа
14. Кога ние не на интернет, може да поднесе налог , по што оди на работа, добива во вашиот налог, ќе контакт со вас. Мобилен телефон кеси
8.
На секои две недели со нови производи додаден во нашиот каталог
. Silks Изработката Кукли
2. Стапчиња за јадење
12. Подарок Перница
2. Пекинг Опера Маска маски
7.
Потсетник Совети
Ова е фан на традиционалните рачно изработени, не ја отфрли суптилни недостатоци, ние ќе го проверат квалитетот пред породувањето. Кина јазол автомобил виси
9. Козметички кеси
7. Накит, кутии, вреќи
4. Пристигнување време е обично 20 - 59days, 60 дена подоцна не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас. Метален Клуч синџири Серија : Пекинг Опера Маска панда Антички Облека итн. мажите вратоврска, Sleepwear
18. Пивско Шише настроената
11.

Декларираните карактеристики

Фан Големина:
24cm
Фан Покривање Материјал:
Свила
Е Свитлива:
No
Број на Фан Ребра:
1
Бренд Име:
Само Мојот Живеат Дома
Техника:
Печатени
Фан Rib Материјал:
Дрво

Поврзани производи