Големи Јасно Lemurian Семе Кварц Природни Точка Кластер Кристал Груба Лекување
Ново

Големи Јасно Lemurian Семе Кварц Природни Точка Кластер Кристал Груба Лекување

DEN 1578.72

Залиха

Основни Детали : Материјал : природни кристално јасно камен Техника : Полиран Стил : Фенг Шуи се Користи : Свадба Декорација & Подарок Тема : стапче Регионални Функција : Кина Бренд Име : Ying Лаи Накит Број на Модел : j0679 употреба : дома декорација Предмет : природни јасно кварцен кристал стапче Боја : јасно големина : 140mm*35mm*33mm тежина : 260-280g Внимание : Големина може да биде мала неточноста поради различни количества на производи, или рака мерење, ви благодариме за разбирањето!
производи слика :
Ви благодариме за вашиот предлог.
Ве молиме љубезно ве молиме да остави добар фидбек до нас, доколку ви се допаѓа нашата предмети.
Ние гарантираме вашето 100% задоволство со нашите примероци и услуга.
Ако не сте задоволни со објектот по приемот, ве молиме бидете сигурни да се јавите ни се на прво место!
Ние нудиме целосна или делумна наплата која зависи од индивидуалната ситуација, во секое време, бидејќи ќе добиете вашите предмети.
Ако сакате да нарачате нешто,ве молиме да ни кажете на вашите спецификација во детали.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви се исполнат очекувањата.
На сликата е точно оној што ќе ја добие.
Сите слики биле направени во дневна светлина.Ве молиме слободно контактирајте со нас за решавање на сите прашања може да бидат пред да замине повратни информации.
Задоволството на клиентите е нашиот компанијата цел.

Декларираните карактеристики

Шема:
Полна Боја
Повод:
Денот на мајката,ноќта на Вештерките,Годишнина,Нова Година,Свадба,Велигден
Број На Модел На:
0000
Материјал:
Кристално
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc

Поврзани производи