Големина 34-43 Нови Жените Пумпи Партија Посочи Пети се Лизга на Фустан, Високи Потпетици Свадба Чевли Жена Дами Мода Тенка Пета Zapatos Mujer
Ново

Големина 34-43 Нови Жените Пумпи Партија Посочи Пети се Лизга на Фустан, Високи Потпетици Свадба Чевли Жена

DEN 1273.00
DEN 2496.00

Залиха

95 /пар US $ 24. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.95 /пар
Почитувани Пријатели,ве молиме прочитајте ги информациите пред да ред
Транспорт време е за 25-90 дена, ако не можете да го добиете вашиот парцела во 30 дена, ве молиме да стапите во контакт со нас да се продолжи датум на испорака за вас.
За Гаранција :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена.
За Нас :
Ние сме професионални меѓународни снабдувач, ние специјализирани во модата Жените, нашиот магацин наоѓа во Кантонот, најголемиот чевли пазарот во Кина.
3) Со цел да се обезбеди да добиете елементи со ниска Царинење Бесплатно, ние ќе ги прогласи предмети како ПОДАРОК со пониска вредност , но ако имате други идеи, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за промена.
2)Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки (особено за кина, воздухот mailpost) поради разликата во царината расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.50 /пар US $ 28.
Затоа,немојте да се применуваат во текот на 60 дена од спорот,ова е Несакана.40 /пар US $ 27.
За Превозот :
1)Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.56 /пар US $ 26.
Ако вашата цел е голема, ве молиме контактирајте со нас за да се пресмета цена, ние може да понуди ЕМС или DHL бесплатен превозот. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
3070592379008722 ДО 50% OFF US $ 26. Ние поддршка капка шопинг, трговија на големо и се меша да се справи, Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо клиент, ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Ако не ви стигне пратката по 60 дена од денот на испорака,ние и ветуваме ние ќе се направи целосна наплата прво ,кога ќе го добиете пакет ,може да се pls контакт со нас и да се плати тоа повторно.

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Стил:
Моден
Број На Модел На:
huarui.h88-7.еднакви можности
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Обвивка Материјал:
Синтетички
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Со Платформи:
No
Повод:
Повик
is_handmade:
Yes
Пети Форма:
Посочи Пети
Бренд Име:
MSLNCORP
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Горниот Материјал:
Стадото
Сезоната:
Пролет/Есен
Пета Висина:
8cm

Поврзани производи