Гроздобер Бел Опал Жените Накит Сетови Антички Сребрен Позлатен Црна Кристал Широк Прстени Круг Студ Earring Ретро Цвет Накит сет
Ново

Гроздобер Бел Опал Жените Накит Сетови Антички Сребрен Позлатен Црна Кристал Широк Прстени Круг Студ Earring

DEN 638.40

Залиха


Earring Димензии : Должина 3.0*Ширина 3.0 cm Прстен Големина : 6#.7#.8#.9#
Прстен Големина : 6#.7#.8#.9#
Совршен Полирање

Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
9, 8, 6, 7
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Earring+ Ring
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Бренд Име:
Blucome
Материјал:
Акрилик
Повод:
Годишнина
Метали Тип:
Метални Легури
Обликотшема:
Растенијата
Накит Сетови Тип:
Earring/Прстен
Број На Модел На:
9101100213
is_customized:
Yes
Безбедност Стандард :
CE Доведе Слободни Nickle Слободни
боја:
Сиво Сребрена Позлатен
Повод:
Свадба Партија Ангажман, Годишнина
Клучни зборови:
Гроздобер Anillos Обетки Прстен се Поставува anel aneis додатоци pendientes
earring големина:
Должина 3.0*Ширина 3.0 cm
Прстен Големина:
6#.7#.8#.9#

Поврзани производи