Гроздобер Турски Антички Кристал Brooch Жените Злато Боја На Цвет Значка Кристал Брошеви Lapel Hijab Шамија Иглички Накит За Подарок
Ново

Гроздобер Турски Антички Кристал Brooch Жените Злато Боја На Цвет Значка Кристал Брошеви Lapel Hijab Шамија

DEN 258.00
DEN 384.48

Залиха


Информации : Mainstone : Кристал Материјал : Антички Злато Позлатен Allo Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадмиум слободни Носи Повод : Подарок / Свадбена / Партија / Матурска/ Годишнината/ Ангажирање Подарок за : Девојка / Жена / Мајка
Компанијата изјавил : Кога вашата нарачка износ е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, Кога вашата нарачка износ е >$5,ние сме бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или EUB
Ве молиме да ги прочитате пред цел, ако ви е потребна посебна помош, ве молиме контактирајте со нас,ви благодариме.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
sunspice ms.
Материјал:
Метал
Стил:
Чешка
Број На Модел На:
FA0382
Брошеви Тип:
Брошеви
Обликотшема:
Цвет
Примена:
Свадба/Партија/Ангажирање/Годишнината
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка/Сестра
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Стил:
Романтични

Поврзани производи