GZEELE нов Лаптоп За HP За Envy17 Завист 17-J 17-j000 Серија 17Дното Хард Диск Меморија на Безжичниот HDD Покрие Вратата 6070B0661501 E
Ново

GZEELE нов Лаптоп За HP За Envy17 Завист 17-J 17-j000 Серија 17Дното Хард Диск Меморија на Безжичниот HDD Покрие

DEN 1282.00
DEN 1440.00

Залиха


Состојба : Нова и Сосема Гаранција : 180 денови

Декларираните карактеристики

Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Бренд Име:
GZEELE
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
17-Ј
Стил:
бизнис
Стил:
Лаптоп Случаи
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Материјал:
-
Применливи модели:
-

Поврзани производи