H2CNC Скутери Quad Велосипеди Мопеди АТВ Мотор Мотор Данок Диск Плоча Држач CBR600 R1 R6 GSXR600 KLX РМ RMZ SX SXF
Ново

H2CNC Скутери Quad Велосипеди Мопеди АТВ Мотор Мотор Данок Диск Плоча Држач CBR600 R1 R6 GSXR600 KLX РМ RMZ

DEN 393.00
DEN 431.52

Залиха


CNC Скутери Quad Велосипеди Мопеди АТВ Мотор Мотор Данок Диск Плоча Држач Нови
100% Сосема Нов CNC Врвен квалитет Топ-за Даночни Диск Плоча Држач.Тој Е Направен од Алуминиум и Пластика со Висок Квалитет,со Елоксирани Површина.Тоа Е Водоотпорен Гума Печат.Рамката Е Задржана со 6x Ален Завртки и Nyloc Ореви Што Го Прави Убави Вибрации, Крадец и Времето Доказ.
Детали За Производот
Состојба : 100% Сосема Нов
Во Боја : Како Picute Прикажани
Материјал (Носителот/Рамка) : Алуминиум
Материјал (Пред Јасна Круг Капак) : 2mm Тешко Пластика
Големина на(Секој) : Вкупна Должина 4.9"(125mm), Ширина од 3,5"(90mm), Одредување Дупка 0.4"(10мм),Прозорец Кол. 2.68" (68mm)
Пакет Се Вклучени
1 X Мотоцикл Данок Плоча Држач
Fitment :
Универзална Одговара за Мотоцикли, Скутери, Quad Велосипеди, Мопеди и АТВ
Известување
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.
3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Декларираните карактеристики

боја:
Зелена, Титаниум, Црна, Златна, Портокалова, Сребро, Сина
Бренд Име:
H2CNC
Motobike Направи:
Kawasaki,Јамаха,Suzuki,Хонда,Ducati
Име На Модел:
TAX002
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
0.2kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси

Поврзани производи