Хан издание пакување Симпатична малку жолта пилешко бисквит торба запечатување цел D110 DIY занает декорација на ПВЦ labels
Ново

Хан издание пакување Симпатична малку жолта пилешко бисквит торба запечатување цел D110 DIY занает декорација

DEN 273.12

Залиха


Оваа цена се само за оваа точка, pls види "За Предметот" Информации, Ако имате различни барање, ние ќе ви понудат повторно, имаме најдобра цена и квалитет во споредба со другите продавачи .
Оваа цена се само за 20 компјутери истиот дизајн налепници , tks!!!
Предмет : Запечатени налепница/ Запечатување паста / Декоративни ламинат / Подарок stikers.. Материјал : Хартија. Големина : 4 X3cm. И можете да изберете големина сакате, само цената се различни. Квалитет : Заедничка квалитет, Еко-пријателски материјал. Боја : Видете слика. Пакување : Пластични кеси. Употреба : Облека/Чевли/Торби/Капи/Играчки/Подароци и слично. Ние може да ги прифати ред со вашето лого или дизајн, вие само треба да ни кажете вашата детална барање или можете да ги испратите на СЛИКАТА за/PDF/AI/ПСД/CDR да ме преку е-маил : aimeigo#aimeigo.вип (pls употреба @ замени # ) . И ние ќе ви понуди! И нема MOQ за измената на логото, но кожа labels треба да се направи за бакар мувла, па pls се размислува за многу квантитет! Некои времиња, ние може да се направи грешка, испратите погрешни нарачка до вас. Pls не грижете се за тоа, вие само треба да контактирате со нас, ние повторно ќе се испрати слободни нарачка до вас, и ние ќе appreicate вас. Во gernal, бесплатен превозот начин е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции. Ако плаќањето се повеќе од $150 , ние ќе се размислува за DHL/Федекс/UPS/EMS за вас. Ако им треба итно да, можете да изберете DHL/Федекс/UPS/EMS, но треба да ги плати Можеме да го прифатиме секое плаќање начин, како Paypal и сл.

Декларираните карактеристики

Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
029

Поврзани производи