HANLU Пролет, есен во машка повик Музички ноти печатење Круг вратот долг ракав Дише мека Еластичност џемпер Лабава pullover
Ново

HANLU Пролет, есен во машка повик Музички ноти печатење Круг вратот долг ракав Дише мека Еластичност џемпер

DEN 834.00
DEN 1282.56

Залиха


HANLU Пролет, есен во машка повик Музички ноти печатење Круг вратот долг ракав Дише мека Еластичност џемпер Лабава pullover
големина

Декларираните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Техника:
Станот Плетени
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Волна:
Стандард Волна
Маскирани:
No
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
C608-1
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Печати

Поврзани производи