Harajuku Лабава Корејски Кловн Шема Крои Бејзбол Униформа Грб Мажи Жени Пролет, Есен Тенка Згусне Хип Хоп Јакна Блузи
Ново

Harajuku Лабава Корејски Кловн Шема Крои Бејзбол Униформа Грб Мажи Жени Пролет, Есен Тенка Згусне Хип Хоп Јакна

DEN 813.00
DEN 1161.60

Залиха


Harajuku Лабава Корејски Кловн Шема Крои Бејзбол Униформа Грб Мажи Жени Пролет, Есен Тенка Згусне Хип Хоп Јакна Блузи

Декларираните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Крпеница
Јака:
О Деколте
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Патент
Стил:
Хип Хоп
Обвивка Материјал:
Памук
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Тип:
Лабава
Монтажни Дел:
Никој
Декорација:
Шема
Број На Модел На:
RZ62562
Маскирани:
No
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Моден Елемент:
крпеница,splice
боја:
Сина,Црвена,Бела
Сезоната:
Пролет, есен зима
Должина На Ракав:
целосна должина долг ракав
Облека фуста:
Патент cardigan
Стил:
Слободно Време,Секојдневен,Јапонски

Поврзани производи