HB133WX1-402 V3.0 одговара B133XTN01.3 M133NWN1 Р3 до+надолу Завртка Дупки 30 PIN
Ново

HB133WX1-402 V3.0 одговара B133XTN01.3 M133NWN1 Р3 до+надолу Завртка Дупки 30 PIN

DEN 2328.00

Залиха

Ве молиме следете ги инструкциите во RMA да се спакуваат производот или тоа може да биде одбиено.Превозот време на следните понекогаш можеби малку подолго поради сопствени проблеми,празниците или нешто неизвесна причини. Осветлување : LED,1 CCFL,2 CCFL
Плаќање и Данок
1.
Враќање
Клиентот има 7 дена да ги испита/инсталација на производот по испораката.

Декларираните карактеристики

Големина На Екранот:
>13 Инчен
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
HB133WX1-402 V3.0 B133XTN01.3 M133NWN1 Р3
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
LALAWIN
Тип На Производ:
Таблета LCD

Поврзани производи