HD Јасен Преглед Автомобил Сонцето Стакло Очила Ден и Ноќ Визија Огледало Сонце Очила Огледало УВ Блокатор на Сонцето Пати Флип Стакло Блескави
Ново

HD Јасен Преглед Автомобил Сонцето Стакло Очила Ден и Ноќ Визија Огледало Сонце Очила Огледало УВ Блокатор

DEN 595.00
DEN 700.32

Залиха


HD Јасен Преглед Автомобил Сонцето Стакло Очила Ден и Ноќ Визија Огледало Сонце Очила Огледало УВ Блокатор на Сонцето Пати Флип Стакло Блескави Отстранува од заслепувачки сончева светлина и рефлексивни површини,ги штити очите од штетните сончеви и замор на очите.Го прави вашето искуство побезбедно и повеќе пријатно,исто така, може да ја намали веројатноста од добивање во несреќен случај Карактеристики : Материјал : PC+ ПММА Употреба : денот и ноќта. Не се нарушат вашата способност да го видите патот Филтри автомобил светла во текот на ноќта.Може да се користи за време на секоја сезона е многу корисна и лесна за да го инсталирате. Одговара на било стакло и се завртува за лесно складирање Штити внатрешни работи од топлински зраци и UV. Заштита на вашите очи додека возите. Помош против ненадејна на светла сонцето и е особено корисна во ниска сончева светлина зима, кога сонцето стакло е несоодветна постојните Оваа sunshade ќе се заштитат од УВ зраци и инфрацрвеното, ви дава подобра видливост и безбедноста при возење Забелешка : сликите се на вистинските производи. Но, поради различни светлина и го следат амбиент. Мали боја разлика можеби постоеле. Ве молиме да се разбере и ви благодарам многу. Пакет Содржина :
1 x автомобил сонцето стакло

Декларираните карактеристики

Материјал:
Пластични
Бренд Име:
HUANLISUN
Број На Модел На:
џфк
Автомобил Направи:
сите

Поврзани производи