HD Печатени 4pcs Гол тетоважа Слика на платно соба декорација печатење на постер фотографија платно врамени Бесплатен превозот/ny-5045
Ново

HD Печатени 4pcs Гол тетоважа Слика на платно соба декорација печатење на постер фотографија платно врамени

DEN 547.00
DEN 738.72

Залиха

Верувам дека ние може да се направи сте задоволни преку нашите напори. Ние ќе заштедите многу пари за вас, ако можете да изберете нас, и ние ќе се потрудиме да се поддржи вашиот успех! Ние го поздравуваме dropshipping и трговија на големо. Ве молиме ни e-mail веднаш пред да се врати ставки (во иста состојба како што беше испратам до тебе). Ние решавање на 100% на сите спорови и да одговорат на сите Прашања и Прашања во рок од 24 до 36 часа за да се гарантира. Ние ќе се направи нова слика за вас и да ја испратите на вашата врата.Количина
2. Плаќање Methords Зачувам плаќањебрзо, лесно и безбедно Сите видови на голема кредитна картичка (Visa/Master/Discover/American Express) преку Зачувам, а вие се уште можете да платите со кредитна картичка, како гостин член на Зачувам кога ќе го заборавите вашето Зачувам лозинка или да не имаат Зачувам сметка постави. Ако сакате да трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас преку онлајн порака или e-mail. Други методи за плаќање и опции : За сите други начини на плаќање, ве молиме да ни ме пред да го купите за да бидете сигурни дека јас ќе ја прифати вашата исплата опции. Ние ќе ви одговори во рок од 12hrs. Ако dropshipping, ние ќе ја испратите сликата директно на вашиот клиент без да остават било нашите информации. 3) за Вашето задоволство на нашите производи е 100% гарантира. Воведувањето на Сад Dafen Маслото трговија на Големо Ние се наоѓа во Dafen Маслото Село,Шенжен, Кина.
**Позитивни повратни информации е од големо значење за бизнис . 2) Само оштетен, погрешно предмети се предмет да се врати. Количина помеѓу 10 и 100 парчиња/групи : 7-15 дена
3.
Слики за слободни :
Ние може да ви испрати нашите слики без жиг за бизнис соработка. 4) Ако пратката е потврдено изгубени, ние би сакале да ви даде целосна наплата. Се надеваме дека тоа не е само трансакцијата, но, исто така, направи животот подобар.
Се Прилагодите Слика :
Ако сакате ни да ги испечатите вашите слики, фотографии, ве молиме контактирајте со нас слободно.

Декларираните карактеристики

Големина (Инчен):
20x40cmx2 20x55cmx2, 30x60cmx2 30x80cmx2
боја:
не врамени, со врамени
Број На Модел На:
ny-5045
Рамка:
Yes
Материјал:
Платно
Бренд Име:
Artsailing
Стил:
Модерна
Техника:
Спреј Сликарство
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
Yes
Форма:
Во комбинација
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Голи
Медиум:
Платно Печатење
Рамка на режимот:
Рамка на врати
is_customized:
Yes
Тип:
Печатени
Шема:
Цртан филм
Calligraphy и сликање Големина:
КАКО ШТО Е ОПИШАНО
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Обликот:
правоаголник

Поврзани производи