HD Затворен Видео Ѕид P4 Затворен RGB Црна LED SMD2121 64x32 Матрица Полн Колор 1/16scan Модул
Ново

HD Затворен Видео Ѕид P4 Затворен RGB Црна LED SMD2121 64x32 Матрица Полн Колор 1/16scan Модул

DEN 614.40

Залиха


За Плаќање
Сите методи за плаќање се обезбедуваат и се покриени од страна на Ali Express ervice центар.
За Гаранција
1. Основна Обука
Три дена работилница за обука на некои основни вештини на LED Екранот Систем
1) PC Основни Познавања
2) Windows Оперативен Систем
3) LED Дисплеи кои Работат на Принцип
4) Општ Систем Проблеми
5) Системот За Секојдневно Одржување И Безбедноста
3. Нашата цел е да се направи клиентите се во можност да работат LED систем и да се најдат решенија да се некои едноставни технички проблеми. Ние нудиме целосна 2.
2) Ние ќе се обезбеди одржување за живот и задолжен за суровини само.
2) Ние ќе ги испрати нашите инженери за вашето место, ако ние се очекува по нашите преговори.Имајте предвид Различните пакети на Led модули можеби имаат некои разлика на бојата и осветлувањето , ве молиме да ги купите сите предводена модули на еден led екран на едно време. Со цел да им помогне на клиентите да ги избегнете високите увозни давачки, ние може да се прогласи стоки пониска вредност од вашата цел е вистинската вредност.
Спецификации
Модел
P4
Пиксели(Пиксели Теренот)
4mm
Пиксел Густина
62,500 точки/метри
Боја За Конфигурација
1 R1 G1 B 3in1
ЛЕР Херметичка
SMD2121
Вози Должност
1/16scan
Модул Големина
256mm x 128mm
Модул Тежина
≈0. Технологија Обука
1) Ние нудиме технологија за обука за слободни, која содржи работата, обука и одржување на обука во фабриката. CAD Цртеж и Одредување на
1) Ние обезбеди CAD цртеж за тоа како да го надминете до екранот за слободни и некои други стручни предлог. Кина Пост, Хонг Конг Пост, Сингапур Пост и ЕМС се добри за повеќето корисници како не царина нормално(15 - 60days време на испорака). Ако сакате да ја купите истата PCB одбор предводени модули, ве молиме контактирајте со нас однапред. Висока осветленост ги задоволи потребите на различни апликација средини. DHL, Fed Ex и ПРОЗОРЦИ се брз(3 - 8days време на испорака), но генерално ќе предизвика увозни давачки или даноци.

Декларираните карактеристики

Екран функција:
Видео
Број На Модел На:
SRYLED-IFM-P4
Цевка Чип Боја:
Полна Боја
Бренд Име:
CNSRYLED
Употреба:
Внатрешна
Пиксели:
4mm
LED чип:
Epistar
ЛЕР херметичка:
SMD2121
Модул Тежина:
0.45 kg
Гаранција:
2 Полни Години
Сертификат:
CE, LVD, RoHS

Поврзани производи