Херувим GT-5 Preamp Piezo Гитара 3-Бенд EQ Еквилајзер со Хроматска Тјунер и Фаза & Reverb & Хор Ефекти гитара избере носител на
Ново

Херувим GT-5 Preamp Piezo Гитара 3-Бенд EQ Еквилајзер со Хроматска Тјунер и Фаза & Reverb & Хор Ефекти гитара

DEN 1460.00
DEN 2085.60

Залиха

Ние не сме одговорни за доцнење causedby царинската управа,Увозните давачки,даноци, придонеси или други customscharges.И ако ние се согласуваме да се врати парите е Aliexpress даде тоа за вас, премногу.За погрешно-испраќаат предмети, ве Молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.
Превозот : 1.
Спецификација на производот : Карактеристики : 3 Бенд EQ/ Хроматска тјунер/ Фаза / Reverb&Chrous ефекти Текст отпорност : 10 MΩ Фреквенција Одговор : 20 Hz~20 KHz Контрола на Опсег : Максимална : +/-12d B на 100 Hz Средината : +/-12d B на 800 Hz Максимална : +/-12d B на 3 KHz Ниско ниво на батеријата проверете ги ДОВЕДЕ на животниот век на Батеријата : во текот 20hours Напојување : 9 V Алкална Батерија Pick-up : Piezo керамички pick-up Излез Џек : 6.Ве молиме да ни ме преку "МОЈОТ ПОРАКИ" или "Прашајте го Продавачот Прашања" ако имате било какви прашања во врска со нашата оглас или вашето купување.com, откако ќе ја прими стоката, Aliexpress. Значи, ова е безбедно ЗАЧУВАМ УСЛУГА.com ќе даде пари на нашата сметка . Гаранција : 1.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот. Ние ќе им даде пет започнете повратни информации за секој убаво купувачот премногу.Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ НЕ ЌЕ ИЗДАНИЕ ШТО НАПЛАТА ИЛИ РЕ-ПОСТАВУВАЊЕ. Можете да го направите уплатата за вашата нарачка од страна на Кредитна Картичка, Пари Booker, Пари Грам, Банката T/T, Western Union, итн. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Сите предмети има 1 година гаранција.
Херувим Preamp Piezo GT-5 Гитара 3-Бенд EQ Еквилајзер со Хроматска Тјунер и Фаза & Reverb & Хор Ефекти
GT-5 е 3 Бенд EQ со вграден-во Хроматска тјунер и Фаза, Reverb, Chrous Ефекти.НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој кој има заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.

Декларираните карактеристики

Тип:
пикап
Број На Модел На:
GT-5

Поврзани производи