хидраулично преоптоварување заштитник пневматски удирање машина
Ново

хидраулично преоптоварување заштитник пневматски удирање машина

DEN 552000.00

Залиха


Декларираните карактеристики

CNC или Не:
Нормално
Состојба:
Нови
Извор На Енергија:
пневматски
Број На Модел На:
JH21
Бренд Име:
HARSLE

Поврзани производи