Хип Шамија за латинска Танц Облечи Жените Возрасни Костим Фудбалскиот Стандард Танц Фустани 15 Бои Избор CADL009
Ново

Хип Шамија за латинска Танц Облечи Жените Возрасни Костим Фудбалскиот Стандард Танц Фустани 15 Бои Избор CADL009

DEN 576.00
DEN 959.52

Залиха


Кликнете на Линкот Подолу за да ја Видите почетната Страница од Нашата Продавница>>>
https : //www.aliexpress.com/store/2186150
Новиот Хип Шамија за Жените латинска Танц Облечи 15 Бои Самба Танц Носии Танго Фудбалскиот Фустан Самба Костим

Декларираните карактеристики

Големина:
One Size
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Жените
Број На Модел На:
CADL009
Материјал:
Spandex

Поврзани производи