HJIAART Бруклин Мост Автобус Пејзаж Платно Сликарство Ѕид Уметност Платно Постер Печатење Ѕид Слики За Дневна Соба и Спална соба Оркестарот
Ново

HJIAART Бруклин Мост Автобус Пејзаж Платно Сликарство Ѕид Уметност Платно Постер Печатење Ѕид Слики За Дневна

DEN 316.00
DEN 575.04

Залиха


Материјал со Висок квалитет на платно.
Квалитетот оценка
ААА+ Висок квалитет.
Се протегала и врамени
не врамени : само платно.
ПРИДРУЖЕТЕ НИ се Почитувани купувачи,Ние може да се справи со пад на превозот наредби.Агент за нашите производи,ние ви помогне да брод на стоките од целиот свет.ние може да се направи било печатени сликарство сакате,нема потреба ми даде HD слика,јас може да се најде слика за вас,вие само треба да ни испрати целата слика и големината на вашите нарачки.Имаме Најдобар Квалитет,Добра Услуга, Добра Цена И најбрз Испорака Брзина.Имаме голема фабрика,Ако сте во потрага за добавувачи прави Пад на Превозот,можете да не контактирате,ќе имаме добра комуникација и добра соработка,ви благодарам многу.
Големина
size1 : 13x18cmx1 без рамка
size2 : 15x20cmx1 без рамка
size3 : 20x25cmx1 без рамка
size4 : A4 21x30cmx1 без рамка
size5 : 30x40cmx1 без рамка
size6 : 40x50cmx1 без рамка
size7 : 50x70cmx1 без рамка
size8 : 60x80cmx1 без рамка
Превозот На Превозот начин ќе се избере како што е подолу piority.
1. Кина Пост Воздух Mail Или Epacket.
2. EMS
Време на испорака 1. Кина Пост Воздух Mail Или Epacket .
2. EMS : 7 до 10 дена

Декларираните карактеристики

Големина (Инчен):
13x18cmx1 без рамка, 15x20cmx1 без рамка, 20x25cmx1 без рамка, A4 21x30cmx1 unframe, 30x40cmx1 без рамка, 40x50cmx1 без рамка, 50x70cmx1 без рамка, 60x80cmx1 без рамка
Бренд Име:
HJIAART
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
Платно Сликарство
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Предмети:
Животните
Тип:
Платно Printings
Материјал:
ткаенина ткаенина
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Форма:
Во комбинација
Медиум:
Масло
Техника:
Спреј Сликарство

Поврзани производи