Hongbo 1 Buc Сирена Риба Уметничко Перница Покрие Апстракт Романтична Боја Перница Покрива Мека Перница Случај
Ново

Hongbo 1 Buc Сирена Риба Уметничко Перница Покрие Апстракт Романтична Боја Перница Покрива Мека Перница Случај

DEN 131.00
DEN 181.92

Залиха

Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и Превозот Обвиненија. Предмети вратени без RMA број ќе бидат одбиени и вратени на испраќачот. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство. Ве молиме repack објектот внимателно.
Сликите се за повикување само. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет.
!!Стапка на продавачот за време беа потребни за да се mail објектот, а не времето тоа требаше вие да го примите објект!!
Време на испорака :
Од Воздухопловната : Генерално, за 2-3 недели за да се велика БРИТАНИЈА, САД, AU. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни.
Ве молиме укажуваат на вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн, во paypal е порака кога ќе се грижат за нас. Ние не прифаќаме никакви враќа без одобрение број на кутија или етикета тој се врати во.
Ние брод на aliexpress адреса.100% Нов Материјал : Праска Кожата Големина : 45см * 45см * 1cm Затворање : Скриени Zip Боја : Како на Сликата покаже ве Молиме имајте во предвид : Перница core не е вклучена Сите перници се рачно изработени, не може да биде 1-2cm грешка. Да ги знаат сите детали, ве молиме контактирајте со нас со е-маил. Со цел да се задржи свежа боја, тоа е најдобро да додадете до вода за перење на сол Пакет се Вклучени : 1 Buc Pillowcase (Не вклучени на перница јадро)
Ви благодариме за вашата понуда. Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард.

Декларираните карактеристики

Шаблон Тип:
Геометриски
Обликот:
Плоштад
Стил:
Twill
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
539
Шема:
Flocked
Материјал:
Праска Кожата
Употреба:
Перница

Поврзани производи