honghuismart SM18N2 микрофон звучник handfree за Hytera PD серија радио PD700 / PD700G / PD780 / PD780G PD780GM итн воки токи
Ново

honghuismart SM18N2 микрофон звучник handfree за Hytera PD серија радио PD700 / PD700G / PD780 / PD780G PD780GM

DEN 1200.00

Залиха


SM18 N2 микрофон звучник handfree за Hytera PD серија радио PD700 / PD700 G / PD780 / PD780 G PD780 GM 788 итн воки токи
Пакет : 1x микрофон

Декларираните карактеристики

боја:
Црна
Is_Display:
No
Тип:
Додатоци
Бренд Име:
honghuismart
Број На Модел На:
SM18N2
Воки Токи Тип:
Преносни

Поврзани производи