Hongmioo Еластична Ткаени Плетенка Сини луѓе Појас Бенд Панталоните Панталони Mens Ремени Фармерки 110cm and120cm
Ново

Hongmioo Еластична Ткаени Плетенка Сини луѓе Појас Бенд Панталоните Панталони Mens Ремени Фармерки 110cm and120cm

DEN 1163.00
DEN 1224.00

Залиха


Топло Совети :
1.Како на снимање на слики може да бидат погодени од светлина, визуелна агол и прикажување на машината, производи'color ќе биде малку различен од слики. Ве молиме вид преовладува. 2.Поради прирачник за мерење, Имаат 1-2 Грешка,ако Умот, ве молиме да не купувам 3. Ако сакате да се прилагодите на некои ремени или да масовно купување,можете да пратите e-mail на нашето поштенско сандаче. Покрај тоа,ако имате било какви прашања во врска со нашите ремени, можете исто така да испратите некоја e-mail на нас.
Повратни информации 1. Ве молиме да оставите добар фидбек за секоја цел да се вашите вредни клиентите и продолжувам да добивам нашите привилегија.
2.Ние вредност, секој клиент е совети. А ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми на клиентите може да се сретне во трансакцијата.
3.Откако ќе ја прими пратката, ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да не се брза да им даде на негативен фидбек. Може да контактирате со нас, прво и ние ќе успее да ги реши проблемите на ваше задоволство. Тоа е нашата цел да се обезбеди пет ѕвезди на услуги за вас! Плаќање 1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Пакување 1.Во однос на differents на нашите производи, ние ќе го избере различни пакување начини,обично нашите пакување начини како да ги следат

Декларираните карактеристики

Појас Должина:
110cm, 120cm
Тип На Објект:
Појаси
Појас Ширина:
3.4 cm
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Повик
Пол:
Мажи
Бренд Име:
HONGMIOO
Тока Должина:
4.5 cm
Појаси Материјал:
Метал,Ткаенина
Тока Ширина:
4.5 cm
Број На Модел На:
Се-079-СЕ-11034
Стил:
Се водат еластична плус големина фармерки појас бенд
боја:
Сина
Пол:
мажите,машки
Објектот:
Адвокатско плус големина фармерки панталони панталоните појас

Поврзани производи