Hongyi дами секси вино црвено велур кожа pointy пети stiletto потпетици глуждот тројно рака тенка пета партија чевли бесплатен превозот
Ново

Hongyi дами секси вино црвено велур кожа pointy пети stiletto потпетици глуждот тројно рака тенка пета партија

DEN 3034.00
DEN 3792.00

Залиха


Однос на Трансакцијата :
Плаќање
Зачувам онлајн
Време на испорака
Обично 5-7 работни дена за САД,велика БРИТАНИЈА,AUD ЕКТ
Мин. цел
ние не мин цел, можете да го нарачате нешто како ви се допаѓа.
Пакување
Оригиналот, dustbag
Shippment
DHL , EMS се достапни, тие се Безбедни и брзо , можете исто така да изберете Бесплатен Превозот CPAM и ако вашиот број е поголем од 2 ,ќе бидат поделени во еден пошта од CPAM .
MOQ :
1 пар, дали dropship
Враќање poliucy
Ние ќе им даде целосна наплата само доколку ставката што сте ја примиле е различна
елементи од описот
Контакт начин
Alibaba Trademanager онлајн секојдневниот за вас

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Број На Модел На:
000
Insole Материјал:
PU
Повод:
Се облекуваат
is_handmade:
Yes
Стил:
Моден
Горниот Материјал:
Платно
Сезоната:
Пролет/Есен
Затворање Тип:
Тока Рака
Бренд Име:
hongyi
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Пумпа Тип:
Основни
Пети Форма:
Посочи Пети
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Обвивка Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Горниот Материјал:
Велур

Поврзани производи