Hoody Жените Sweatshirt Тренерки 2 Парчиња Поставени Pullovers Sweatshirt Жените Две Парче Поставува Tracksuits Дуксери Поставува Исече
Ново

Hoody Жените Sweatshirt Тренерки 2 Парчиња Поставени Pullovers Sweatshirt Жените Две Парче Поставува Tracksuits

DEN 1223.00
DEN 1421.76

Залиха

Достапни бои : сива,црвена,каки
3.
тренерки за w
1. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
*Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.таму ќе биде малку боја разлика.ви благодариме
Ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации како ова :
еден жени sweatshirt
Вниманието :
За безбедноста причина, ние ќе repack на стоки во уште една кеса или кутија за да се спречи оштетување за време на превозот, па таму не е оригинална кутија вклучени. Повеќето од предметите ќе се реализира во 1 месец , а ќе има одложување за нешто што може да
не контрола (како што се лошите временски услови).Повеќе е опцијата за плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во иднина.Онолку колку што ќе направи плаќање преку Aliexpress,Вашите пари ќе бидат protectd од Зачувам автоматски. Ако тоа се случи, само контактирајте со нашата служба за корисници, што ќе ви помогне да ги проверите и да го решат секој проблем. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.Можете да aslo Плаќаат со изберете дебитна картичка, вклучувајќи Маестро ,самостојна,Carte Bleue,Poste Pay,Cartasi,4 B и Euro6000.
*Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.39 инчен) Големина/cm Биста Половината Хип S 81 61 86 М 86 66 91 L 91 71 96 ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!
Поради светлината влијание.
Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по исплата потврда. ако у навистина треба оригинална кутија, pls оставите порака, кога сте правење нарачка.се надевам дека се разбираме.Во моментов,што може да се плати со Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western Union,Qiwi и банкарски трансфер.100% Сосема нов.
Ние само брод вашата потврди адреса.
Превозот нормално трае 7 до 30 дена.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Облека Должина:
Редовни
Бренд Име:
JYCGOODLUCKY
Ткаенина Тип:
Ткаени
Маскирани:
Yes
Јака:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Тип:
Pullovers
Материјал:
Памук,Полиестер
Број На Модел На:
51283
Нови:
pullover,2 парчиња тренерки за жени
Моден:
суичери жени
две парчиња:
pullovers жени
тренерки:
sweatshirt тренерки
Плус:
pullover за жени
Жените:
жените sweatshirt
едноставна:
тренерки жени
Повик:
svitshot жени
Дами:
sweatshirt жени

Поврзани производи