HOOPET Миленичиња Куче Играчка Високо-Квалитетна Ткаенина Цртан филм Кадифен Квичат Погоден За Кучиња Игра Интерактивни
Ново

HOOPET Миленичиња Куче Играчка Високо-Квалитетна Ткаенина Цртан филм Кадифен Квичат Погоден За Кучиња Игра

DEN 483.00
DEN 525.12

Залиха


[Име] : Пет Звук Играчки [Производ Број] : 16 T0044 G/16 T0045 G/16 T0046 G/16 T0047 G/16 T0055 G/16 T0056 G/16 T0057 G/ 16 T0058 G [ Тежина] : 200g

Декларираните карактеристики

Големина:
size
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
Hoopet
Играчки Тип:
Квичат Играчки
Материјал:
Сомотски + гума + ванила
Погоден за:
Куче

Поврзани производи