HOSINGTECH - 127mm 5 4ply силикони грпка турбо интеркулер црево
Ново

HOSINGTECH - 127mm 5 4ply силикони грпка турбо интеркулер црево

DEN 313.00
DEN 329.28

Залиха

HOSINGTECH - 127mm 5" 4ply силикони грпка турбо интеркулер црево
Род : 127mm Работна Температура : -60°C до 260°C
Должина : 76 mm Пука Притисок : 2 Mpa
Дебелина : 5mm Работен Притисок : 0.3 Mpa да 0.9 Mpa
Слој : 4 ply засилен Прилагодите Услуга : Боја, Големина, Логото
Големина на Толеранција : +/-0.5 mm Материјал : 100% чист силикони и Полиестер
Забелешки :
1. Кориснички бренд треба да плати дополнителни трошоци : 25 за едно лого.
2. Овој објект не е погоден за гориво или масло за пренос.
3. Прилагодени објекти : М. К. П 10 PCS нагоре.
4. Ве молиме да се купи со доверба, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас слободно, 100% задоволството на клиентите да се гарантира.
5. Професионалната инсталација се препорачува.
6. Создаден 90mm(3.5 инчи), 4 ply зајакнат.
1. Ви благодариме за вашата цел и поддршка.
2. Ако имате било какви барања за боја, дебелина, должина, ве молиме оставете порака, или ние ќе брод акции големина.
3. Ако треба да се купи други производи, може да кликнете на "Додади во Кошничка" копчето, во комбинација превозот ќе го спаси вашиот превозот цена.
4. Ако сакате да се направи голем или се меша со цел или било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас слободно.
Ние прифаќаме подолу начин на плаќање :
Ако имате било какви барања за плаќање, ве молиме ги споделите со нас, и нашата цената не вклучува било обичај должност и данок.
1. Производи ќе се испраќаат во рок од 7 работни дена откако ќе проверите вашата исплата. За време на одмор или кратко акции на производи. Тоа ќе биде одложен за неколку дена, ве молиме да се разбере.
2. Превозот обично од страна CPAM, EMS, DHL, FEDEX , ако имате барања за превозот начин, ве молиме да ги споделите со нас прво.
3. За Бразил клиент, ве молиме да ни кажете CNPJ БР. или CPF БР.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Модел Година:
Универзална
Frequence Опсег:
Универзална
Специјални Функции:
ладење, штелување,замена на
Материјал Тип:
чисто силиконски црева& полиестер
Објектот Тежина:
0.22kg
Име На Модел:
SHH127
Бренд Име:
HOSINGTECH
Објектот Должина:
00inch
Објектот Висина:
00inch
Автомобил Производител:
Универзална
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
00inch
Поставување на Возило:
мотор,турбо,интеркулер
Име На Компанија:
HOSINGTECH
Место на Потекло:
Xiamen,CN
Материјал Тип:
силиконски црева
создаден:
127mm(5)
Дебелина:
5mm
слој:
4 ply армирано
боја:
Црна
Должина:
76mm
Инсталација сајт:
интеркулер,turbo
Првиот Клучен Збор:
силиконски грпка црево

Поврзани производи