Хром 3D ABS Пластика Автомобил Багажникот Задните Писма Зборови Значка Амблем Decal Налепница за Мерцедес-Benz CLK Класа CLK500
Ново

Хром 3D ABS Пластика Автомобил Багажникот Задните Писма Зборови Значка Амблем Decal Налепница за Мерцедес-Benz

DEN 436.00
DEN 671.52

Залиха


Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : висок квалитет ABS и Хром Боја : Сјајна сребрена Големина : 150 x 30мм околу Направени во ISO 9001 објектот за да се обезбеди Висок квалитет. Лесно installtion.3 M лента е во задниот дел.Ве молиме имајте предвид дека ве молиме да го користите топлина пиштол за да се загрее на селотејп пред да ја инсталирате, да се направи објектот се држи цврсто. Ако ви треба други букви или број амблем налепница,ве молиме контактирајте со нас,на пример : A110,B123,C456,D789,GLC222,GLK999,S500 L,и така натаму
C L K 5 0 0

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Амблеми
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Висина:
0.1inch
Модел Година:
Нови
Автомобил Производител:
Мерцедес-Бенц
Име На Модел:
CLK500
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
HAODAO
Објектот Ширина:
1inch
Специјални Функции:
Со висок квалитет 3M тип
Амблемот Материјал:
ПВЦ
Објектот Тежина:
0.1kg
боја:
сјајна сребрена

Поврзани производи